KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14103243
nr 1410 3243
Marit Björnegran. Signerad Marit. Olja på duk, 60x73, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 18:37:46
300 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr